+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

Сільськогосподарська техніка

Великий і різноманітний вибір техніки

Досвідчені консультанти

Купуйте відразу або в лізинг

Щоб переглянути моделі, характеристики та вартість, натисніть зелену кнопку "Завантажити перелік і прайс техніки в наявності" або переходьте в наш Telegram-канал

Також можливе придбання різноманітної техніки та обладнання на ринках OTP Group:

Болгарія:
https://otpleasing.bg/produkti/upotrebqvani-aktivi

Хорватія:
https://www.otpleasing.hr/offer/used-vehicles-offer/497

Угорщина:
https://www.mascus.hu/merkantil-bank-zrt/0eaa5bb1,1,relevance,searchdealer.html?language=EN

Румунія:
https://www.otp-leasing.ro/en/Used-vehicles/

Сербія:
https://www.otpleasingsrbija.rs/zalihe-lizinga/
http://www.otpleasing.rs/en/nasa-vozila-na-lageru/
http://www.otpleasing.rs/en/nasa-oprema-na-lageru/

Сільгосп та спецтехніка (б/в)

Лізинг на спецтехніку б/в є вигідним варіантом для багатьох компаній і фермерів. Не всі можуть одразу придбати новий імпортний комбайн, вантажний автотранспорт або трактор. В OTP Leasing ви можете отримати вживані якісні транспортні засоби на вигідних умовах.

В сучасному світі, коли технології стрімко розвиваються, сільськогосподарська та інша спецтехніка не стоять осторонь. У них покращуються та модернізуються функції та основні показники. Дізнайтеся більше про сучасний лізинг вантажних автомобілів та інших транспортних засобів у наших менеджерів. Отримати вживаний сучасний транспортний засіб у відмінному технічному стані в користування – надзвичайно вигідне рішення. За невисоку щомісячну плату бв спецтехника в лізинг виконуватиме необхідні завдання. Лізинг бв вантажних автомобілів дозволить перевозити вантажі сільськогосподарського та іншого призначення, виконувати земельні або будівельні роботи.

За фінансуванням вживаних транспортних засобів спеціального призначення до нас звертаються завдяки таким перевагам:

  • Великий вибір спецтехніки. Це дозволяє лізингоодержувачу вибрати саме ту техніку, якої він найбільше потребує.
  • Гнучкий підхід до кожного клієнта. Хоча у нас існує певний порядок для отримання спецтехніки б/в у лізинг, за певних обставин ми робимо виключення з правил і йдемо назустріч клієнту, враховуючи його побажання і можливості.
  • Вигідні умови лізингу. Невелика річна ставка, дозволяє компанії легко сплачувати відсоток за лізинг і отримувати дохід від використання спецтехніки.

Тобто лізинг на спецтехніку бв є доволі вигідною інвестицією. Вона сприятиме розвитку вашої компанії і забезпеченню її рентабельності.