+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

Компанія «ОТП ЛІЗИНГ» знову вийшла на 1 місце за розміром нового бізнесу за рік

Компанія «ОТП ЛІЗИНГ» знову вийшла на 1 місце за розміром нового бізнесу за рік

Компанія «ОТП ЛІЗИНГ», частина фінансової групи OTP Group, вже другий рік поспіль посідає 1 місце за розміром нового бізнесу серед лізингових компаній України (згідно з даними Асоціації лізингодавців України).

Розмір нового бізнесу «ОТП ЛІЗИНГ» за 2013 рік склав понад 1,8 млрд грн.

Діяльність компанії «ОТП ЛІЗИНГ» характеризується динамічними темпами росту і освоєнням нових можливостей лізингового бізнесу. Цього року портфель компанії зріс майже вдвічі. Значне зростання пов’язане не тільки з органічним нарощуванням портфеля, але і з придбанням активів інших компаній. Нагадаємо, в 2013 році компанія ОТП ЛІЗИНГ придбала портфелі ING Leasing і Euro Leasing на суму понад 549 млн грн.

«Для нас цей рік був надзвичайно складним, але і дуже цікавим. Ми залучили до співпраці дійсно зірок українського бізнесу, портфель ОТП ЛІЗИНГ зріс до 2 млрд грн. Розмір прибутку дуже порадував наших угорських акціонерів. Не зважаючи на непрості політичні процеси в країні, компанія ОТП ЛІЗИНГ продовжує активно фінансувати довгострокові активи: вантажівки, автомобілі, трактори, комбайни, вагони, судна, обладнання», — коментує Генеральний директор «ОТП ЛІЗИНГ» Андрій Павлушин.

На сьогодні ОТП ЛІЗИНГ входить до трійки лідерів лізингового ринку України, володіючи портфелем близько 2 млрд грн.

17.01.2014