+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

ОТП ЛІЗИНГ підтримує українську команду-учасника благодійного ралі Будапешт-Бамако

ОТП ЛІЗИНГ підтримує українську команду-учасника благодійного ралі Будапешт-Бамако

Компанія «ОТП ЛІЗИНГ» висловлює підтримку першій і єдиній українській команді, яка бере участь у благодійному ралі «Budapest Bamako». У рамках збору допомоги африканському населенню компанія «ОТП ЛІЗИНГ» передала канцелярське приладдя для школярів Сенегалу та Гамбії.

Як відомо, Будапешт-Бамако в першу чергу є благодійною акцією, яка приносить прямі пожертви співтовариствам в країнах Західної Африки, збираючи кошти та матеріальну допомогу для місцевих громад і благодійних організацій. Щорічно учасники та організатори ралі надають значну матеріальну допомогу африканському населенню.

У цьому році вперше візьме участь і Україна — команда «Team.UA». Дотримуючись головної мети заходу, команда організувала збір необхідних коштів. Завдяки такій можливості компанія ОТП ЛІЗИНГ передала канцелярське приладдя: зошити і ручки, для сіл Сенегалу і шкіл Гамбії.

Маршрут ралі в 2014 році знову стартує в Будапешті, старт відбудеться 24 січня. Маршрут проходить через Італію, Австрію, Марокко, Західну Сахару, Мавританію, Сенегал і 9 лютого фінішує в столиці Гамбії, Банджул. Заявлений пробіг ралі — 8245 км, що приблизно 508 км/день. Українська команда виступає в найцікавішій змагальній категорії — Classic GPS Rally. На відміну від туристичної категорії, де головним завданням є проїзд з пункту А до пункту Б по головних дорогах країни, маршрут змагальної категорії лежить по «глухих» дорогах, а в деяких випадках і поза доріг.

Довідка про ралі «Будапешт- Бамако»:

Будапешт- Бамако — найбільше благодійне ралі в Африці. Ралі засновано в 2005, як бюджетна альтернатива Дакару, і на сьогодні є найбільшим аматорським ралі в світі.

22.01.2014