+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

ЄБРР підтримує провідну українську лізингову компанію гарантією на €20 млн

ЄБРР підтримує провідну українську лізингову компанію гарантією на €20 млн

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підтримує агробізнес та інші критично важливі галузі в Україні, надаючи нефінансований інструмент розподілу ризику на €20 млн «ОТП ЛІЗИНГ» – найбільшій лізинговій компанії країни з потужною присутністю в сільськогосподарській галузі.

Гарантія, що складається з двох частин, покриває до 50% кредитного ризику за новими договорами, які укладатиме «ОТП ЛІЗИНГ», на загальну суму €80 млн, але не більше 50% портфеля. З підписанням цієї угоди загальний обсяг подібних гарантій, наданих з початку розв’язаної Росією повномасштабної війни з Україною, сягнув €368 млн.
Одна частина гарантії надається у рамках Програми забезпечення стійкості та джерел засобів існування для України та сусідніх країн, яка була створена минулого року у відповідь на російське вторгнення з метою пом’якшення його економічних наслідків.
Друга частина підтримується Кредитною лінією EU4Business-ЄБРР, яка сприяє інвестиціям у сталі та «зелені» технології відповідно до стандартів ЄС.

Щоб дізнатися більше, перейдіть за посиланням: http://surl.li/jftmo 

20.07.2023