+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

Асоціація лізингодавців України оголошує про проведення IV Міжнародної конференції з лізингу, офіційним партнером якої є ОТП Лізинг

Асоціація лізингодавців України оголошує про проведення IV Міжнародної конференції з лізингу, офіційним партнером якої є ОТП Лізинг

Асоціація лізингодавців України оголошує про проведення IV Міжнародної конференції з лізингу: «Лізинг на автомобільному ринку України», яка відбудеться 3 жовтня 2013 в Київі на території готельно-ресторанного комплексу «Козацький Стан».

Основна мета заходу — вирішення актуальних питань та пошук нових шляхів розвитку ринку лізингу.

Доповідачі форуму — відомі експерти, доповіді яких матимуть виключно практичну орієнтацію та будуть зосереджені на важливих для галузі тенденціях автомобільного ринку України, Росії і Європи. Компанія ОТП Лізинг є офіційним партнером Конференції.

Зареєструватися можна за цим посиланням http://conference.uul.com.ua

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою pr@uul.com.ua на сайт http://www.uul.com.ua або за телефонами (044) 529 46 90 та (093) 381 51 01.

Довідка: Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» зареєстрована у 2005 році. Це єдина організація в Україні, яка об’єднує юридичних осіб у сфері лізингу з метою захисту їх інтересів та репрезентує понад 80% лізингового ринку. Об’єднання є дійсним членом LEASEUROPE – Європейської федерації, до складу якої входять 45 національних лізингових асоціацій.

Асоціація лізингодавців України – Голос лізингу та автопрокату.

04.09.203