+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

Eurocar Finance – перша «ластівка» OTP Leasing у рамках запуску проекту фінансового лізингу автомобілів для фізичних осіб

Eurocar Finance – перша «ластівка» OTP Leasing у рамках запуску проекту фінансового лізингу автомобілів для фізичних осіб

З 4 квітня 2013 року лізингова компанія «OTP Leasing» спільно з компанією «Єврокар» запускає нову програму фінансового лізингу для фізичних осіб з вигідними умовами придбання автомобілів SKODA.

В дилерських центрах SKODA м. Києва програма стартує з 4.04.2013 р., з другої половини травня – і в інших містах-мільйонниках. Спільна програма, іменована «Eurocar Finance: Твій новий автомобіль SKODA за 24 години!», — це комплексний фінансовий продукт, щомісячний платіж за яким включає витрати на реєстрацію автомобіля, виплати в Пенсійний Фонд, страхові платежі, та передбачає ряд істотних переваг для клієнтів.

Вигоди фінансового лізингу для клієнтів за програмою Eurocar Finance серед іншого включають: нижчі первинні витрати порівняно з кредитною програмою — економія близько 9%; невисокі лізингові платежі протягом строку лізингу; плаваюча ставка фінансування 10,69-11,69% (залежно від обраних умов програми); авансовий платіж від 20% від вартості автомобіля; термін фінансування до 5 років; валюта фінансування — долари США. Крім того, страхові платежі КАСКО розподіляються на весь термін фінансування і включаються в щомісячні лізингові платежі, в які таким же чином включається збір за першу реєстрацію авто і збір до пенсійного фонду.

Фінансовий лізинг – повний комплекс послуг з придбання, супроводу та сервісного обслуговування автомобіля, який дозволяє отримувати задоволення від його експлуатації.

Для фізичних осіб програма Eurocar Finance – це альтернатива кредиту. Повна вартість автомобіля виплачується протягом всього терміну лізингу, і в кінці строку клієнт має право оформити право власності на автомобіль на себе.

Клієнтам гарантуються швидкість і лояльність з боку лізингової компанії у прийнятті рішень, відсутність прихованих комісій і вибір зручної схеми погашення (ануїтет або стандартний графік).

«Ми пишаємося тим, що можемо надати нашим клієнтам цей зручний і вигідний фінансовий продукт. У нас цікаві ставки, швидке прийняття рішень, широка мережа відділень по всій країні, де клієнт зможе придбати в лізинг бажаний автомобіль. Ми лояльні по відношенню до наших клієнтів, і головне — ми можемо і плануємо, на відміну від інших лізингових компаній, працювати з багатьма марками, забезпечуючи клієнтам вибір та альтернативне фінансове рішення», — зазначив Генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

Більш детальну інформацію про умови фінансування готовий надати відділ автомобільних продажів ОТП Лізинг за телефоном (044) 594-70-60.

04.04.2013