+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

IFC та OTP Leasing уклали угоду для фінансування економіки України на суму 20 млн євро

IFC та OTP Leasing уклали угоду для фінансування економіки України на суму 20 млн євро

Міжнародна фінансова корпорація IFC та OTP Leasing уклали угоду за програмою розподілу ризиків (Risk Sharing Program) для надання фінансової підтримки компаніям, переважно, малого та середнього бізнесу в Україні. Згідно з її умовами, IFC розділить з OTP Leasing половину ризиків за новим агрегованим кредитним портфелем у сумі до 20 млн євро, наданим підприємствам ключових галузей економіки України, і особливо – агросектору, а також бізнесу, власником якого є жінки.

Це перша угода з розподілу ризиків в Україні у межах Програми гарантування малих кредитів IFC (IFC’s Small Loan Guarantee Program), що підтримується Європейською комісією та допоможе зберегти робочі місця, відновити ланцюги постачання, посилити експортні та податкові надходження.

Взяти участь у програмі можуть приватні компанії, які працюють на ринку понад 1 рік, без обмежень за видами діяльності (окрім заборонених IFC секторів: алкоголь, тютюнові вироби тощо), за умов дотримання вимог щодо екологічних і соціальних ризиків. Фінансування за програмою можна отримати у вигляді строкових кредитів, кредитних ліній, овердрафтів та окремих видів документарних інструментів. Відповідно, фінансування надається на поповнення обігових коштів, інвестиційні цілі, випуск акредитивів та гарантій. Мінімальна сума фінансування складає еквівалент 25 тис. євро.

Також угоду було укладено між IFC та ОТП Банк на суму 20 млн євро.

Детальніше про IFC читайте за посиланням: www.ifc.org.

21.07.2023