+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

Компанія ОТП Лізинг вийшла на 1 місце за темпами росту бізнесу за підсумками 3-х кварталів 2013 року

Компанія ОТП Лізинг вийшла на 1 місце за темпами росту бізнесу за підсумками 3-х кварталів 2013 року

Компанія «ОТП Лізинг», частина фінансової групи OTP Group, вийшла на 1 місце з нарощування бізнесу серед лізингових компаній України за підсумками трьох кварталів 2013 року (згідно з даними Асоціації лізингодавців України).

Розмір нового бізнесу «ОТП Лізинг» за 3 квартали склав понад 1,6 млрд грн. У третьому кварталі компанія також продемонструвала найбільше зростання портфеля – розмір активів збільшився на 600 млн грн.

Діяльність компанії «ОТП Лізинг» характеризується динамічними темпами росту і освоєнням нових можливостей лізингового бізнесу. Цього року портфель компанії зріс удвічі. Значне зростання пов’язане не тільки з органічним нарощуванням портфеля, але і з придбанням активів інших компаній. Нагадаємо, цього року компанія ОТП Лізинг придбала портфелі ІНГ Лізинг і Євро Лізинг на суму понад 549 млн грн.

«Незважаючи на негативні очікування в бізнесі і, зокрема, в лізинговій сфері, ОТП Лізинг продовжує виділяти фінансування для корпоративних клієнтів на придбання бізнес-обладнання, транспорту, сільгосптехніки. Ми продовжуємо розвивати спільні програми з виробниками, щоб запропонувати максимально комфортні умови для клієнтів, і таким чином надати їм вагому партнерську підтримку у теперішніх непростих економічних умовах. На цьому принципі засновується наш бізнес, і завдяки цьому він зростає», — коментує комерційний директор «ОТП Лізинг» Яніна Пономарьова.

На сьогодні ОТП Лізинг входить до трійки лідерів лізингового ринку України, володіючи портфелем понад 2 млрд грн.

08.11.2013