+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

Компанія «ОТП Лізинг» взяла участь у IV Міжнародній конференції з лізингу

Компанія «ОТП Лізинг» взяла участь у IV Міжнародній конференції з лізингу

3 жовтня 2013 року відбулася IV Міжнародна конференція з лізингу «Лізинг на автомобільному ринку України», організатором якої виступила Асоціація лізингодавців України.

Учасниками конференції стали українські та зарубіжні експерти, топ-менеджери компаній, у тому числі представники «ОТП Лізинг». Більш того, компанія ОТП Лізинг виступила офіційним партнером Конференції та приймала активну участь в її проведенні.

Учасники проаналізували результати роботи ринку лізингу автомобілів в Європі та Україні за 2012 – першу половину 2013 року, визначили перешкоди, окреслили перспективи подальшого розвитку. Керівники кращих компаній у галузі фінансування транспорту поділилися секретами успіху. Значна увага була приділена ще не досить розвинутим в Україні сегментам, таким, як – оперативний лізинг та фліт менеджмент. Була приділена увага і молодому ринку автопрокату, в цікавих ракурсах піднімалася тема страхування автомобілів.

Конференція пройшла у формі активного діалогу аудиторії та доповідачів.

Головний висновок, який зробили учасники форуму по його завершенні полягає в тому, що попри складну ситуацію на вітчизняному ринку автотранспорту, обсяги фінансування продовжитимуть зростати, а лізинг поступово збільшуватиме свою частку по відношенню до кредиту. В Україні потенціал ринку лізингу високий. Ця послуга стає для українців більш звичною, і її значення як фінансового інструмента буде зростати. Існують також і проблеми, стереотипи, з якими потрібно працювати.

16.10.2013