+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

Компенсація 10% від суми фінансування по спільній програмі ОТП ЛІЗИНГ і ЄБРР!

Компенсація 10% від суми фінансування по спільній програмі ОТП ЛІЗИНГ і ЄБРР!

ЄБРР і провідна українська лізингова компанія «ОТП ЛІЗИНГ» («ОТПЛ») допомагають місцевим малим і середнім підприємствам (МСП) продовжувати їхню діяльність, незважаючи на поточну ситуацію на ринку, спричинену поширенням коронавірусу (COVID-19). Наданий «ОТПЛ» старший 4-річний кредит ЄБРР на суму до €15 млн сприятиме довгостроковим лізинговим операціям з МСП по всій країні. Фінансування надаватиметься в рамках ініціативи «Кредитна лінія EU4Business-ЄБРР», що реалізується в контексті Угоди про глибоку і всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ГВЗВТ) між Європейським Союзом (ЄС) та Україною.
Після прийняття Радою директорів ЄБРР рішення щодо надання пакету солідарної допомоги клієнтам в усіх країнах, включаючи Україну, Банк не лише продовжує свою звичайну діяльність, а й готовий збільшити обсяг допомоги в разі необхідності.
Фінансування буде доступним для клієнтів «ОТПЛ» у гривні та/або євро. Кредитування у гривні захистить позичальників від валютних ризиків та пропонуватиметься з довшими строками погашення.
На додаток до цього ЄС надасть компаніям, які відповідатимуть вимогам, грантові кошти в якості інвестиційних стимулів, які зменшать для цих компаній вартість капітальних інвестицій в модернізацію технологій та виробничих процесів відповідно до стандартів і регламентів ЄС.
Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Маттео Патроне сказав: «Угода, яку ми підписали з нашими партнерами з «ОТП ЛІЗИНГ» (Україна), свідчить про те, що ми плануємо розвиток бізнесу на довгострокову перспективу. Ми особливо вдячні ЄС за незмінну відданість нашим спільним цілям у складний час. Клієнти з приватного і державного секторів, у тому числі МСП, можуть цілком покладатися на нашу підтримку і гнучкість. Наша мета – підтримати обсяг інвестицій на рекордному рівні, якого ми досягли у 2019, і використовувати наші ресурси в тих сферах, де їх найбільше потребують».
Генеральний директор «ОТП ЛІЗИНГ» Андрій Павлушин сказав: «Ми дуже раді, що підписали з ЄБРР вже 4 угоду на загальну суму 52 мільйони Євро. Сьогоднішня транзакція допоможе нам профінансувати, щонайменше, 100 компаній по всій країні. Для нас – це можливість збільшити нашу частку ринку у сегменті МСП, а також диверсифікувати наш портфель».

02.04.2020