Лізинг сільгосптехніки: як вибрати оптимальні умови для вашого бізнесу?
Агробізнес в Україні все ще залишається однією з найперспективніших галузей. У країні багато фермерських господарств. Незалежно від розміру, вони потребують спецтехніки, яка коштує недешево. Щоб підтримати аграріїв і дати змогу працювати без перешкод, пропонуються лізингові послуги для придбання сільгосптехніки. Щоб вигідно отримати нову сівалку чи комбайн, потрібно розібратися в основних умовах лізингової угоди.
Лізинг сільськогосподарської техніки – скільки часу потрібно для ухвалення рішення?
Головна проблема більшості компаній – затягування часу на прийняття позитивного рішення. Але специфіка аграрного бізнесу не дає змоги довго чекати. Якщо потрібно терміново працювати, то трактор в лізинг має бути на полі вже зараз. Тому заздалегідьуточнюйте, які умови та порядок надання послуг у компанії. OTP Leasing пропонує швидку та просту схему:
- виберіть потрібну техніку;
- зберіть документи та відправте заявку;
- укладіть угоду на лізинг сільськогосподарської техніки;
- зробіть перший авансовий платіж.
Така програма дає змогу вже за 2-3 дні отримати позитивне рішення та разом із технікою взятися до роботи.
Особливості та вигоди для фермерів
Купити комбайн в лізинг (Україна) можливо не лише швидко, а й із вигодою для бізнесу. Не потрібно відразу залучати велику суму грошей, зупиняти діяльність або обмежувати її. Господарство продовжує працювати без зайвих витрат, які з’являються в разі оформлення кредиту. Транспорт, придбаний на таких умовах, ставиться на баланс, нараховується податок на прибуток, а ПДВ переводиться на податковий кредит.
Ще одна перевага – незалежність в ухваленні рішень. Коли лізинг сільськогосподарської техніки закінчується згідно з умовами угоди, фермери самі вирішують, чи потрібне їм обладнання, та можуть повернути його лізингодавцю.
Спецтехніка в лізинг – чого варто уникати?
Окрім історії та репутації компанії, з якою буде укладена угода на лізинг сільгосптехніки, важливо правильно розрахувати свої власні можливості та потреби. Ретельно вивчайте умови майбутнього договору, щоб оцінити своє фінансове навантаження: чи під силу воно господарству та наскільки вигідним це буде в майбутньому. Що ще врахувати:
- Приховані комісії, платежі – ретельно вивчайте умови, які вам пропонує лізингодавець. Поцікавтесь умовами страхування та обслуговування техніки.
- Право власності – до повної сплати за обладнання воно залишається власністю лізингової компанії.
- Валюта фінансування – врахуйте можливі зміни курсу та дізнайтесь, у яких саме валютах можливі виплати.
Уважність до деталей і правильно вибрана компанія – єдиний безпечний і швидкий метод отримати потрібне обладнання протягом декількох днів.