+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

Нам 14 років! 💚

Нам 14 років! 💚

За ці роки ми пройшли складний і цікавий шлях cтановлення, розвитку та масштабування. І зараз нам є чим пишатись, і є, що берегти – високий професіоналізм, злагоджена робота та безцінний досвід.
І весь цей, можливо, непростий, але безцінний досвід полягає в наших відмінних співробітниках. І ми цінуємо те, що в нашій команді є такі висококваліфіковані професіонали своєї справи.
Щиро віримо в подальший успіх нашої компанії. Тому що крім прекрасних співробітників і дружньої атмосфери, у нас є безліч переваг і можливостей.
Ми говоримо про наших клієнтів та партнерів, яким ми висловлюємо особливу ПОДЯКУ, за те, що день за днем Ви обираєте саме нас. Дякуємо за Вашу довіру! Зазвичай наш День народження ми проводимо святкуючи з вами. Але цього року війна змінила наше життя та змусила переглянути звичні цінності. Від початку війни наша компанія вже допомогла ЗСУ на 60 млн грн: автівками, вантажівками, ми перерахували значні суми у фонд Сергія Притули та Повернись живим і надалі продовжуємо допомагати. Навіть в такі важкі для нас часи, ми не зупиняємось і підтримуємо економіку нашої країни, з початку війни профінансувавши наших клієнтів на 300 млн грн. Знаємо, що попереду – перемога, ще більше цікавої роботи та нові досягнення!

На фото наша команда у 2019 році, і ми сподіваємось, що після перемоги ми повторимо нашу традицію святкування.

Ваш,
OTP Leasing

09.06.2022