+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

OTP Leasing тримає фінансовий фронт та допомагає захисникам України

OTP Leasing тримає фінансовий фронт та допомагає захисникам України

Поки наші війська боронять країну, OTP Leasing міцно тримає свій фронт — фінансовий, ми продовжуємо підтримувати український бізнес і аграріїв нашої країни

Фінансуємо майбутнє  – саме таке гасло у компанії. Тож з початку війни OTP Lesing профінансували аграріїв на суму понад 1,3 млрд грн. Фінансова підтримка компанії допомогла українським підприємствам навіть в умовах воєнних дій провести весняно-польові роботи за розкладом. Це означає, що наша країна буде з врожаєм.

За останні роки Україна стала другою країною-експортером зерна на міжнародному ринку та системно значущим гравцем у забезпеченні продовольства у світі. Натомість наразі, як ніколи  важливим, є задоволення внутрішнього попиту та підтримка економіки країни. Саме тому, одним із пріоритетних завдань OTP Leasing ще з початку військової агресії, стало забезпечення фінансуванням клієнтів для успішного проведення посівної кампанії.

Залишатись сильними навіть у цей складний час і продовжувати працювати – надзвичайно важливо! Це все задля  наближення нашої перемоги.

OTP Leasing робить свій важливий внесок у нашу спільну перемогу: компанія відправляє кошти на потреби ЗСУ, передає автівки на фронт, закупили медичне обладнання для лікарні у Краматорську. На цей час загальна сума, витрачена на допомогу, складає понад 60 млн грн.

Компанія OTP Leasing є частиною європейської фінансової групи OTP Group. Компанія заснована у червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ “ОТП Банк”. OTP Leasing працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками с/г техніки та обладнання, спецтехніки, легкового і вантажного автотранспорту, надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. На сьогоднішній день OTP Leasing є лідером лізингового ринку України, володіючи портфелем в 16 млрд. грн. Також OTP Leasing є лідером за розміром нового бізнесу з 2012 р по сьогоднішній день (згідно даних Асоціації Лізингодавців України). Компанія має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує послуги європейської якості.

08.09.2022