+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

ОТП Лізинг і Група ТАС підписують великий контракт на поставку вагонів-хоперів

ОТП Лізинг і Група ТАС підписують великий контракт на поставку вагонів-хоперів

У грудні 2017 року відбудеться передача в лізинг 266 одиниць вагонів-хоперів для перевезення зерна компанії ТОВ «Торговий дім« Західний », яка входить до складу Групи ТАС. Це вагони нового покоління на загальну суму 9.5 млн дол. США. Вагони виготовлені великим Українським підприємством ПАТ «Дніпровагонмаш».

У 2017 році це буде вже друга велика угода, реалізована компанією ОТП Лізинг в рамках програми фінансування рухомого складу. Як зазначив Генеральний директор ОТП Лізинг Андрій Павлушин, ринок лізингу вантажних вагонів продовжує активно розвиватися, що обумовлено, в тому числі, списаннями старих вагонів УЗ.

«На сьогоднішній день виробничі потужності ПАТ« Дніпровагонмаш »повністю завантажені замовленнями від приватних компаній. Поточна виробнича програма випуску готової продукції становить не менше 100 вантажних вагонів на місяць. Підприємство активно розробляє нові моделі вантажного рухомого складу, а також постійно працює над удосконаленням вже наявних в номенклатурі вагонів. ПАТ «Дніпровагонмаш» активно співпрацює з ОТП Лізинг і ТАСкомбанк. Слід зазначити, що на сьогоднішній день спільно з даними компаніями вже реалізовано низку успішних проектів. Підприємство впевнено дивиться в майбутнє і доказом того є діючі та нові програми з нашими партнерами », – зазначив Сергій Тігіпко, засновник Групи ТАС.

«Ми дуже раді, що нарешті-то підписали угоду щодо фінансування вагонів-зерновозів, які так потрібні Україні саме зараз, під час вивезення врожаю в порти. Ми допомагаємо розвиватися групі ОТП, розвиватися українському заводу «Дніпровагонмаш», і українським аграріям, які отримують класні вагони. Пишаємося співпрацею з Групою ТАС », – підсумував Андрій Павлушин, генеральний директор ОТП Лізинг.

30.11.2017