+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

ОТП Лізинг відновив фінансування вагонів

ОТП Лізинг відновив фінансування вагонів

Компанія «ОТП Лізинг» відновила фінансування вагонів. Перша з 2013 року угода підписана з компанією «Лемтранс», яка збільшує парк рухомого складу на 172 нових піввагона українського виробництва. Вагони будуть надані за договором фінансового лізингу. Загальна сума угоди – понад 150 млн грн, терміном на 5 років.

«Ми дуже раді, що відновили фінансування вагонів, і звичайно ми дуже пишаємося тим, що лідер ринку – компанія« Лемтранс», наш партнер у відновленні цього продукту», – зазначив Андрій Павлушин, генеральний директор «ОТП Лізинг».

«Ми розглядаємо різні можливості залучення рухомого складу на ринку, – говорить Володимир Мезенцев, генеральний директор компанії« Лемтранс ». – Нам імпонує, що «ОТП Лізинг» прагне вибудовувати відносини з клієнтами на правах рівноправного партнерства і на взаємовигідних умовах. Залучення такого надійного партнера, як компанія «ОТП Лізинг», – істотний внесок в реалізацію стратегії нашої компанії».

«Угода з компанією« Лемтранс »- це перша ластівка в рамках відновлення програми фінансування рухомого складу. Крім піввагонів, програма включає фінансування зерновозів, що дуже актуально на сьогоднішній день », – додає Яніна Пономарьова, перший заступник генерального директора компанії« ОТП Лізинг».

31.10.2017