+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

ОТП Лізинг збільшує лізинговий ліміт до $ 3 млн ведучому агрохолдингу України – групі компаній Cygnet для фінансування техніки

ОТП Лізинг збільшує лізинговий ліміт до $ 3 млн ведучому агрохолдингу України – групі компаній Cygnet для фінансування техніки

На початку 2018 року компанія ОТП Лізинг відкриває новий ліміт на фінансування техніки Case по партнерській програмі для великого агрохолдингу Cygnet (Сігнет). Загальна сума ліміту для компанії вже становить $ 3 млн. Сігнет – один з перших клієнтів ОТП Лізинг, який користується багатьма продуктами OTP Group і постійно розширює ліміти.

Володимир Бондаренко, фінансовий директор агрохолдингу Cygnet: «У 2012 році ОТП Лізинг було першим фінансово-кредитною установою, яке відкрило фінансування нашої молодої, тоді ще невідомої на ринку України, компанії. Надалі ми постійно мали підтримку і доступне фінансування наших інвестиційних проектів з боку ОТП Лізинг, в тому числі в 2014-2015 роках, коли значна частина фінансових гравців або тимчасово припинила фінансування інвестиційних проектів, або взагалі пішла з ринку. Ми постійно відчуваємо орієнтованість наших партнерів на результат, готовність виводити на ринок нові продукти і працювати з усіма видами техніки. У 2018 року ми плануємо значну частину ліміту використовувати в формі 48-місячного оперативного лізингу, що дасть нам додаткові переваги, а саме: повернення техніки після закінчення терміну лізингу за заздалегідь встановленою ціною і можливість купити нову, без необхідності продавати б/у техніку на ринку . Таким чином, ми оптимізуємо грошовий потік компанії, концентруємо увагу і ресурси на основному бізнесі, а всі додаткові турботи щодо подальшої реалізації б / у техніки бере на себе ОТП Лізинг».

«Я вважаю Володимира Бондаренко одним з кращих фінансових директорів на аграрному ринку України. Ми дуже раді нашій багаторічній співпраці, дуже раді, що в 2018 році зробимо разом новий проект на $ 1,5-2 млн. Такі лояльні клієнти як Сігнет дозволяють нам залишатися лідером лізингового ринку України », – Андрій Павлушин, генеральний директор ОТП Лізинг.

24.01.2018