Про лізинг сільгосптехніки: як підготуватися до посівної вже взимку
Український аграрний бізнес продовжує працювати в умовах воєнного стану. Незважаючи на важкі часи, розпочалась підготовка до посівної кампанії. Щоб зменшити фінансове навантаження на підприємства, доречно оформити лізинг сільськогосподарської техніки. Наша компанія пропонує вигідні умови отримання техніки та обладнання від провідних брендів, з якими укладені офіційні договори.
Як взяти трактор в лізинг
Фінансовий лізинг – відмінна від традиційного кредитування форма отримання товарів. Отримати трактор в лізинг або інше с/г обладнання вигідніше через ряд причин. Лізингоотримувач вносить перший авансовий платіж, який складає приблизно 20% від ринкової вартості спецтехніки. Після цього він вносить місячні платежі встановленого розміру, що дозволяє без значних витрат забезпечити бізнес потрібним обладнанням.
Зазвичай лізинг сільськогосподарської техніки проходить за наступною процедурою:
- вибір компанії, яка забезпечить замовника спецтехнікою (наша компанія має партнерські угоди з виробниками та дилерами);
- підготовка документів, в тому числі фінансової звітності лізингоотримувача (наявність стабільних доходів та позитивної кредитної історії);
- оцінка платоспроможності та оформлення індивідуального договору;
- передача техніки та початок її експлуатації.
Доступна різноманітна спецтехніка в лізинг – трактори, плуги, оприскувачі, культиватори тощо. Можна отримати все необхідне, щоб взимку почати підготовку до посівної. Договір оформлюють на індивідуальних умовах – чітко визначається розмір регулярних внесків, сума авансового платежу, терміни виплат та інші показники.
Які переваги дає лізинг сільськогосподарської техніки
Отримати лізинг сільськогосподарської техніки – оптимальне рішення для українських аграрних підприємств, фермерських господарств. Він має наступні переваги у порівнянні з кредитуванням:
- тривалий термін оформлення до 5 років;
- незначний розмір першого внеску 20-30% (тоді як кредит вимагає сплати більшої стартової суми);
- обслуговування, страхування та ремонт спецтехніки коштом лізингодавця;
- спрощена процедура оформлення угоди, яка не вимагає підготовки великої кількості документів.
Коли лізинг сільгосптехніки підходить до завершення терміну, лізингоотримувач сам вирішує – чи викупити обладнання по ринковій вартості (з відмінусуванням вже сплачених внесків), чи повернути його власнику. Лізинг дає гнучкість, тому що можна оновлювати обладнання, оформлювати договори на іншу техніку, щоб забезпечувати конкурентоспроможність на ринку.
Тож наші лізингові послуги дозволять купити комбайн в лізинг (Україна) та інше с/г обладнання малому та середньому бізнесу, державним підприємствам. Це чудовий варіант для компаній, які тільки розпочали діяльність та ще не мають великих коштів для повноцінної покупки необхідної техніки.