+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

За дорученням німецького уряду KfW надає ОТП Лізинг субординований кредит у розмірі 17 млн. Доларів для аграрної програми.

За дорученням німецького уряду KfW надає ОТП Лізинг субординований кредит у розмірі 17 млн. Доларів для аграрної програми.

19 червня відбулося підписання угоди про надання субординованого кредиту між німецьким банком розвитку KfW за дорученням німецького уряду і ОТП Лізинг. Субординований кредит був наданий в рамках програми «агрофінансування». Це перший субординований кредит в Україні, наданий лізингової компанії. Як відзначають в ОТП Лізинг, він зміцнить капітал і дозволить компанії залучати нові кредити від міжнародних кредиторів. В результаті ОТП Лізинг зможе істотно розширити свій бізнес, ніж особливо зможуть скористатися малі і середні підприємства в аграрному секторі. Адже отримані кошти в основному будуть спрямовані на розвиток співпраці саме в аграрній індустрії.

«KfW за дорученням німецького уряду покращує доступ до фінансування малих і середніх підприємств (МСП). До сих пір KfW співпрацював в українському фінансовому секторі з банками. Однак лізинг – це хороша альтернатива для фінансування інвестицій особливо для МСП в аграрному секторі. Тому ми дуже раді нашому новому партнеру – ОТП Лізинг, і надавши йому субординований кредит, ми починаємо новий фінансовий інструмент в українському лізингу », – сказав пан Лутц Хорн-Хааке, директор KfW в Києві.

17 млн. Доларів ОТП Лізинг отримує на 7 років з виплатою в кінці терміну. Отриманий кредит дозволить видати українським компаніям в цьому році 180 000 000 доларів замість запланованих 100 000 000. «Для ОТП Лізинг це реальне збільшення капіталу. Кредит дозволить нам забезпечити роботу з малим і середнім бізнесом і ще більше збільшить нашу частку на ринку лізингу, яка на сьогодні становить близько 40-45% », – зазначає Андрій Павлушин, генеральний директор ОТП Лізинг. «Для українського бізнесу і для аграрної індустрії в цілому угода між ОТП Лізинг і KfW – це важливий сигнал, адже KfW – великий державний європейський market maker», – зазначає топ-менеджер лізингової компанії.

19.06.2018