+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

Звернення до клієнтів OTP Leasing

Звернення до клієнтів OTP Leasing

Шановні клієнти!

Сподіваємось Ви та Ваші родини в безпеці!

Ми робимо все можливе, щоб підтримати Вас у цей непрості для всіх нас часи. Працівники ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» працюють віддалено та знаходяться на постійному зв’язку з Вами.

Якщо Ви не можете зв’язатися з кимось, з будь-яких питань, пишіть на адресу service_OD@otpleasing.com.ua

Лізингові платежі:

Строком до 31 березня 2022 року запроваджено пільговий період на сплату лізингових платежів без підписання додаткових договорів. Можливий довший термін шляхом індивідуального погодження.

Страхування:

Під час військових дій страхування покриває лише пошкодження в наслідку ДТП. Поліцію викликати не треба, робіть фото фіксацію та беріть контакти, якщо є інші постраждалі.

Виїзд за кордон:

Ми надаємо дозвіл на виїзд в електронному вигляді. Надсилайте листи з запитами до контактних осіб або на адресу на ведену вище.

Передача майна ЗСУ:

Ми не заперечуємо щодо передачі транспортних засобів, техніки ЗСУ на 1) умовах залучення або 2) на умовах відчуження, проте просимо негайно повідомити про передачу з наданням копій документів ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» на електронну адресу: service_OD@otpleasing.com.ua

Передачу майна  на умовах залучення (з наступним поверненням) необхідно оформити двостороннім актом приймання-передачі за формою згідно з додатками, які розміщенні за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/35/f444560n135.doc

https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/35/f444560n136.doc

Такий акт приймання-передачі складається у трьох примірниках і підписується керівником підприємства, установи та організації або його уповноваженим представником, військовим комісаром або його уповноваженим представником та командиром (начальником) військової частини (підрозділу), установи та організації військового формування або його уповноваженим представником, якому передається транспортний засіб або техніка, і скріплюється печатками (якщо застосовуються).

Просимо заповнювати всі поля акту, в тому числі, обов’язково заначати залишкову (балансову) вартість транспортного засобу або техніки, яка визначається відповідно до даних балансу підприємства.

Передачу транспортного засобу, техніки на умовах  відчуження (з втратою права власності) необхідно оформити двостороннім актом приймання-передачі за формою згідно з додатком за посиланням (акт по примусове відчуження):

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/998-2012-%D0%BF#n46

Акт підписується власником майна або його законним представником і уповноваженими особами військового командування та органу, що погодив рішення про примусове відчуження майна, або військового командування чи органу, що прийняв таке рішення, і скріплюється печатками військового командування та/або зазначених органів.

У разі примусового відчуження майна до акта додається документ, що містить висновок про вартість майна на дату його оцінки, яка проводилася у зв’язку з прийняттям рішення про його примусове відчуження.

В разі неможливості здійснити оцінку, обов’язково слід зазначити ринкову вартість майна.

Також , ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» просить за можливості перевірити підстави вилучення майна, а саме:

  • запросити та перевірити частковий наряд – розпорядчий документ голови місцевої

ТОВ держадміністрації, в якому встановлено завдання з передачі військовим формуванням визначених

транспортних засобів і техніки, а також порядок, пункти та строки передачі. Такий частковий

наряд повинен бути підписаний та скріплений печатками голови місцевої держадміністрації та

керівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки

  • формально перевірити повноваження особи, яка здійснює дії щодо залучення, відчуження майна

(запросити документи, які посвідчують особу)

Просимо звертатись до Вашого менеджера з приводу  роз’яснень щодо договірних зобов’язань, у разі залучення або відчуження майна ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ».

Щиро сподіваємось повернутися до нормального порядку роботи найближчим часом!

Бережіть себе та свої родини!

Все буде Україна! МИ НЕПЕРЕМОЖНІ!

 

02.03.2022