+380 (44) 500 1000

Графік роботи пн-пт з 09:00 до 18:00

Легкові авто в лізинг

Великий і різноманітний вибір авто

Досвідчені консультанти

Купуйте відразу або в лізинг

Щоб переглянути моделі, характеристики та вартість, натисніть зелену кнопку "Завантажити перелік і прайс на авто в наявності" або переходьте в наш Telegram-канал https://t.me/otpleasingukraine

Легковий транспорт (б/в)

Останнім часом все більшої популярності набуває послуга бв авто в лізинг. Адже переваги, які надає такий спосіб оренди автомобіля, доволі вагомі. Лізинг бв авто не передбачає внесення разової суми за транспортний засіб у повному обсязі. Юридична особа може взяти машину потрібного класу в експлуатацію протягом декількох років, регулярно вносячи невеликі платежі.

Лізинг бв авто: переваги

Якщо компанія купить авто в лізинг бв, вона матиме можливість протягом потрібного часу користуватися унікальними особливостями та перевагами такої оренди:

  • Гнучке фінансування. Кошти розподіляються на весь термін використання машини.
  • Ощадливість. Менша плата у порівнянні з купівлею нового автомобіля.
  • Можливість вибрати престижну марку. Лізинг бв авто створює умови для вибору преміум-автомобіля за відносно низькою ціною.
  • Надійність автомобіля в експлуатації. Вживана автотехніка від відомих виробників все ще має великий експлуатаційний ресурс, що гарантує її тривалу функціональність.
  • Доступність при викупі після закінчення терміну лізингу. Залишкова вартість на вживаний автомобіль буде набагато менша ніж на новий.

Ви значно економите бюджет, беручи легкові автомобілі в лізинг. Вживані машини, які пройшли технічне обслуговування досвідченими фахівцями повністю готові до тривалої експлуатації без проблем.

Як і де купити б в автомобіль в лізинг

Лізинг вживаного транспорту передбачає такий же порядок, як і для нових автомобілів. Лізингодавець визначає суму щомісячних платежів. Доволі зручним є оперативний лізинг – в кінці терміну договору транспортний засіб можна повторно брати в оренду. Передбачена також можливість його викупу за залишковою вартістю, а вона буде невисокою.

Якщо вас цікавить лізинг бв авто (Київ), звернутися до нашої компанії. В OTP Leasing завжди великий вибір різноманітної техніки. Ми підібремо саме той автомобіль, який вам потрібен. Досвідчені консультанти допоможуть у виборі потрібної моделі, а також підкажуть, що вам буде вигідніше: купити легкову машину відразу чи взяти в лізинг.